SIGN UP FOR FREE !
Home
/ Forum
User Forum
Ask Your Question
jayadityasingh
from
JPGS, Jaipur
Subject :
IMO
Class :
Class 4
If a apple cost $34.00 and 2 apples cost 42.00 what will be the total cost cost altogether? A 76.00 B 24.00 C 30.00 D 4.00
View All Answers (1)
Ans 1:
×
Edit Post
Post
A 76.00
jayadityasingh
from
JPGS, Jaipur
Class :
Class 4
A 76.00
Submit Your Answers
Post Your Answer